מחירון השכרת יאכטות

כן תמצאו מחירים להפלגות - השכרת יאכטות - יאכטות ליום הולדת ומסיבות, הפלגות דייג וצלילה!

השכרת יאכטה בתל אביב

1600 ש"ח

השכרת יאכטה ליום הולדת או כל מסיבה אחרת או שייט משפחתי להפלגה מול חופי תל אביב ביאכטה מפקנת לשעתיים, כל הפלגה כוללת ארגז קרח וצידנית לשמירת מצרכים בקירור

הפלגות דייג

1200 ש"ח

הפלגות דייג בספינה דייג מפנקת בקבוצות פרטיות עד 6 דייגים, הפלגת דייג כוללת כל הציוד הנדרש לדייג ופיתיונות מים וקרח, אתם צריכים לביא רק מבר רוח ומוטיבציה! (ובגדים חמים בחורף :)

הפלגות צלילה חופשית

1800 ש"ח

הפלגות צלילה חופשית יוצאת ב6:00 בבוקר עוד 10:00 בקבוצות עד 11 צוללים בליוי מדריך מוסמך וסקיפר של הספינה, הפלגות צלילה חופשית זה חוייה שמשלבן צילה אצמה והפלגה בזריכה בים!

להזמנת הפלגה או השכרת יאכטה להפלגה בלתי נשכחת צרו קשר עכשיו בטופס יצרת קשר או בטלפון: 050-3085742

קטלוג השכרת יאכטות

בקטלוג שלנו כאשר מזמינים השכרת יאכטה בתל אביב, ישנם כמה מוצרים קבועים מראש על מנת להקל על חווית הרכישה של הלקוח באתר. בעזרת הדבר הזה אנחנו מאפשרים אופציית התאמה של הלקוח לצורך שלו על מנת שהאירוע שלו יופק בצורה הטובה ביותר עבורו. למרות הדברים האלה, אם בכל זאת לא מצאת את סוג האירוע הדרוש לך, אתה מוזמן לפנות אלינו ונשמח לעזור לך לבנות את המוצר המתאים ביותר.

השכרת יאכטות המועדפת

כמו כן, כידוע לכל לקוח יש רצונות אחרים ופנטזיה אחרת לגבי התכנון של השכרת היאכטה שלו. בשביל זה אנחנו כאן - כדי לעשות לכם את האירוע הטוב ביותר שיכול לעלות על דמיונכם, כזה שיזכר כבלתי נשכח. במקרה בו לא מצאת את היאכטה שחיפשת כדי להפיק את אירוע החלומות שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ואנחנו נדאג להתאים לך את היאכטה המועדפת עליך! בדיוק כמו כפפה ליד.